Błonnik Witalny kontra błonnik z apteki

Błonnik Witalny nie jest produktem fabrycznym. Nie powstaje w laboratoriach farmaceutycznych.
Błonnik Witalny powstaje z naturalnych składników pochodzących wprost z Natury.

Dzięki temu, że zawiera w swoim składzie nie tylko włókna pokarmowe, ale też sole mineralne zwiększające zdolność przyswajania, dla organizmu jest naturalnym środkiem oczyszczającym. 

Błonnik Witalny dzięki naturalnemu uwalnianiu śluzu, który jest widoczny już w chwilę po zalaniu wodą – uszczelnia ścianki jelit, nie pozwalając na przedostawanie się do krwiobiegu alergenów oraz metali ciężkich. Dzięki tworzeniu takiej naturalnej bariery do twojego organizmu dostają się tylko naturalnie pożądane witaminy, minerały i sole mineralne. Czujesz się lepiej.

Błonnik Witalny jest produktem całkowicie naturalnym. Nie zawiera dodatków chemicznych, których systematyczne spożywanie skutkuje nadmiernym obciążaniem wątroby, a często też wywołuje inne poważne dolegliwości i choroby.
błonnika witalnego nie zawiera żadnych dodatkowych składników, ponieważ ich nie potrzebuje. Ziarna i łuski roślin zawartych w Błonniku Witalnym są całkowicie odporne na przeterminowanie i utrzymują świeżość przez wiele lat.

Błonnik Witalny  jest nierozdrabnianym i nieoczyszczanym suplementem diety. Oznacza to, że jest preparatem niewyjałowionym poprzez farmaceutyczne procesy produkcji przemysłowej.

Błonnik Witalny naturalnie obfituje w minerały, witaminy, węglowodany złożone, białko i nienasycone kwasy tłuszczowe.

Dowiedz się więcej.

Błonnik Witalny

Błonnik Witalny

 

Komentowanie zamknięte.